SK | CZ

FOTOVOLTIKA PRE FIRMY

12 rokov skúseností v obore

Najvyššia kvalita

Realizácia do 1 mesiaca

Realizácia FVE s akumuláciou i bez

Poradenstvo

Záruka na výkon až 30 rokov

Monitoring vrátane mobilnej aplikácie

Najvyššia požiarna bezpečnosť

V súlade s dotačnými programami

FVE bez investície / prenájom FVE

Máme stále voľné kapacity

Garantujeme najvýhodnějšie ceny a neberieme zálohy!
Zavolajte nám: +420 774 276 147

Prečo firemná FVE od nás?

BEZ ZÁLOHY A S DOTÁCIOU

U nás neplatíte žiadnu zálohu! Samozrejmosťou je tiež projekcia a realizácia v súlade s dotačnými programami. Zaistíme tiež všetku potrebnú dokumentáciu a inžiniering. Realizácia firemnej FVE bude pre vás úplně bez starostí.

ZÁRUKA AŽ 30 ROKOV

Záruka na výkon až 30 rokov. Na vybrané komponenty poskytujeme záruku po dobu 25 rokov. Inštalujeme len moduly Tier 1 od najväčších výrobcov, striedače SolarEdge a Huawei. Nadštandardnú záruku poskytujeme aj na akumuláciu.

NAJVYŠŠIA KVALITA

Využívame vlastné interné technické smernice, overené postupy a procesy, ktorými sa riadia naši skúsení projektoví manažéri a projektanti. Sme spoľahlivými partnermi pre vaše projekty FVE.

REALIZÁCIA DO 1 MESIACA

Ako člen skupiny Solarity Group disponujeme bezkonkurenčnou dostupnosťou solárneho materiálu pre realizáciu najmä veľkých inštalácií. Akákoľvek nami používaná FV a akumulačná technológia je bankovateľná.

DETAILNÝ MONITORING

Náš FVE systém vyžaduje minimálnu údržbu, nebude vás oberať o vás čas. Samozrejmosťou je aj mobilná aplikácia pre iOS a Android s možnosťou monitorovania až na úroveň jednotlivého panela.

BEZPEČNOSŤ A ODBORNOSŤ

Najvyššiu úroveň požiarnej bezpečnosti považujeme za samozrejmosť. Pri inštalácii panelov využívame certifikovanú robustnú montážnu konštrukciu K2, ktorá odoláva silnému vetru a ďalším vplyvom.

POVOLENIA A PREDPISY

Vieme sa pohybovať vo svete predpisov, regulácií, povolení a platných noriem. Udržiavame dobré vzťahy s inštitúciami v oblasti FVE. Získame pre vás všetky potrebné povolenia. Naši odborníci disponujú všetkými potrebnými autorizačnými razítkami.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE

Ponúkame komplexné riešenie fotovoltiky pre firmy, ktoré zahŕňa štúdie realizovateľnosti, projekčnú dokumentáciu, inžiniering a realizáciu FVE, vrátane záručného a pozáručného servisu. Pomáhame firmám dosiahnuť energetické úspory a čiastočnú energetickú sebestačnosť.

Fotovoltika predstavuje pre vašu firmu okamžitú úsporu na elektrine, energetickú nezávislosť a následne aj zisk. V dnešnej dobe, keď elektrina neustále zdražuje, je návratnosť investície do FVE v rozmedzí od 7 do 12 rokov. A to aj bez využitia dotácií!

20
+

projektov v realizácii

30
+

rokov záruky

12
+

rokov skúseností v obore

500
+

projekt s najväčšou akumuláciou (kWh)

Naše služby v oblasti fotovoltiky pre firmy

Projektový manažment

Projektový manažment

Štúdia uskutočniteľnosti

Štúdia uskutočniteľnosti

Príprava na výstavbu FVE

Príprava na výstavbu FVE

Získanie stanovísk dotknutých orgánov

Získanie stanovísk dotknutých orgánov

Zaistenie pripojenia do siete

Zaistenie pripojenia do siete

Výstavba fotovoltickej elektrárne

Výstavba fotovoltickej elektrárne

Záručný/pozáručný servis a monitoring

Záručný/pozáručný servis a monitoring

Financovanie projektu

Financovanie projektu

Komplexné služby

Okrem realizácie fotovoltických systémov na kľúč zahrňuje naše široké portfólio služieb aj možnosť vypracovať pre klienta projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie, inžiniering, záručný a pozáručný servis FVE alebo konzultáciu o využití PPA (Power Purchase Agreement) na odkup elektrickej energie z FVE.

Štúdia uskutočniteľnosti

Vypracovávame štúdie uskutočniteľnosti FVE pre rôzne druhy firemných objektov a areálov. Špecializujeme sa na fotovoltické riešenia pre firmy, obce, mestá a tiež pre rodinné domy. Štúdie slúžia ako podklad pre žiadosti o príslušné dotácie a na ich základe získava klient predstavu o ekonomicko-stavebnom riešení potenciálnej výstavby fotovoltickej elektrárne.

Pripojenie k distribučnej sieti

Súčasťou návrhu FVE pre firmy je aj zabezpečenie stanoviska o pripojení k distribučnej sieti, čo zahŕňa dohodu o pripojení alebo dohodu o budúcej dohode - buď priamo s príslušnou distribučnou spoločnosťou alebo v prípade pripojenia fotovoltických elektrární do miestnej distribučnej siete (LDS).

PPA pre odkup elektrickej energie z FVE

Naši klienti môžu využiť konzultácie ohľadom využitia PPA na odkup elektrickej energie z FVE.

Príprava na výstavbu firemnej FVE
Vypracovanie projektových dokumentácií všetkých stupňov

Pre plynulý priebeh výstavby solárnej elektrárne pre firmy vždy rezervujeme príslušné dodávky materiálu vopred od renomovaných a stabilných výrobcov s overenou bankovateľnosťou. Neoddeliteľnou súčasťou dodávky FVE pre firmy je projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, realizačná projektová dokumentácia, prevádzková dokumentácia a tiež dokumentácia skutočného prevedenia. Dokumentáciu vypracovávame vrátane pridružených profesií.

Získanie stanovísk dotknutých orgánov

Zabezpečenie inžinieringu diela je neoddeliteľnou súčasťou dodávky FVE. Túto časovo náročnú časť dodávky zabezpečujú naši inžinieri počas celého procesu individuálne, v závislosti od charakteru danej inštalácie FVE.

Výstavba fotovoltickej elektrárne pre firmy

V rámci FVE pre firmy vykonávame výstavbu/inštaláciu strojnej časti, konštrukcie a elektro časti fotovoltických panelov, meničov a príslušenstva pre odovzdanie výkonu do siete, pri priemyselných elektrárňach aj dispečerského riadenia.

Záručný/pozáručný servis a monitoring

Neoddeliteľnou súčasťou života FV elektrárne je následný prevádzkový dohľad, záručný a pozáručný servis, monitoring a ďalšie služby súvisiace s prevádzkou firemnej solárnej elektrárne.

Riešenie problémov s dodávateľmi

V prípade výskytu komplikácií s vaším dodávateľom nám všetko predajte do rúk. Postaráme sa o riešenie problému a plynulý priebeh zákazky.

Kontaktujte nás

Radi zodpovieme akékoľvek vaše otázky a pomôžeme vám s vašimi projektmi. Vyplňte formulár a my sa vám ozveme.

Ako prílohu nám môžete zaslať napríklad faktúru za elektrinu alebo iný súvisiaci dokument.

O nás

Sme komplexný dodávateľ fotovoltických systémov pre firmy. Naše služby zahŕňajú realizáciu fotovoltických elektrární od štúdií uskutočniteľnosti cez projekčné práce, inžiniering a realizáciu až po prevádzku a údržbu elektrárne (O&M). Naše služby poskytujeme firmám v Slovenskej a Českej republike. S fotovoltickými riešeniami sa zaoberáme na domácom i medzinárodnom trhu už viac ako 12 rokov. Ako projekčná a realizačná firma sa podieľame na zabezpečení prechodu k modernej energetike ako na v Slovensku, tak i v Českej republike.

Náš tím odborníkov vám pomôže vyhodnotiť, realizovať a financovať investíciu do solárnej inštalácie, aby ste dosiahli čo najväčšiu návratnosť. Môžeme tiež vykonať dôkladnú analýzu nákladov a prínosov projektu, aby sme vám ukázali, koľko by ste potenciálne mohli ušetriť.

Ponúkame komplexné energetické riešenia v oblasti fotovoltiky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť energetické úspory a čiastočnú energetickú sebestačnosť. Naše energetické riešenia pre firmy a investičné subjekty sú vhodné pre malé, stredné a veľké podniky, ako aj pre obce a mestá. Výstavbu firemných fotovoltaických systémov realizujeme na priemyselných objektoch, poľnohospodárskych prevádzkach (agrofotovoltika), výrobných a skladovacích halách, občianskych a verejných budovách a areáloch.

Kariéra

O nás

Náš momentálne najväčší projekt solárnej fotovoltiky má inštalovaný výkon viac ako 800 kWp.

Pre zabezpečenie požiarnej bezpečnosti a optimalizácie vo fotovoltike používame vnútorné technické smernice založené na normách FM GLOBAL.

Naším cieľom je dodávať riešenia najvyššej kvality. Spolupracujeme s kľúčovými dodávateľmi a na našich projektoch FVE používame fotovoltaické a elektromateriály najvyššej kvality. S individuálnym prístupom zabezpečujeme solárne riešenia na kľúč a sme schopní vyhovieť špecifickým požiadavkám na dodávku aj materiál. Sme súčasťou Solarity Group.

Naši dodávatelia

Sme členmi

Sme súčasťou Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI).